مرکز تعمیرات جنرال الکتریک در کرج | تعمیرکاران جنرال الکتریک

مرکز تعمیرات جنرال الکتریک در کرج | تعمیرکاران جنرال الکتریک

یکی از معتبرترین مراکز تعمیرات جنرال الکتریک در کرج مرکز آرمان تعمیرات می باشد که این مرکز دارای بیش از ۱۰ سال سابقه کار و فعالیت می باشد. آرمان تعمیرات که یکی از مراکز اصلی تعمیر لوازم خانگی برند جنرال الکتریک می باشد به صورت اختصاصی به تعمیر ساید بای ساید های جنرال الکتریک می پردازد.

مرکز تعمیرات جنرال الکتریک در کرج برای ارائه بهترین خدمات همیشه سعی می کند از بهترین تکنسین ها و نیروهای انسانی استفاده کند. به همین منظور از نیروهای متخحصص و مجرب بهره می گرد که تجربه لازم را در این برند و این نوع از لوازم خانگی داشته باشد و علاوه بر تجربه دوره های مربوطه و لازمه را نیز گذرانده باشد.

از ویژگی هایی که آرمان تعمیرات دارد این است که در صورتی که تعمیرات شما زمان زیادی را طلب کند به هیچ وجه وجه بیشتری را نمی گیرد و مبلغ تعمیرات با توجه به زمان صرف شده محاسبه نمی شود.

از دیگر مزیت های این مرکز تعمیرات جنرال الکتریک این است که  تعمیرات را در محل انجام می دهد و در حضور مشتری تمامی این کار ها انجام می شود و نیازی به فرستاده شدن لوازم خانگی شما به محلی دیگر نیست و می توانید تمامی مراحل تعمیر را نظاره گر باشید.

آرمان تعمیرات در حین تعمیرات لوازم خانگی مانند یخچال های ساید بای ساید سعی می کند که تا جای ممکن به تعمیرات قطعات بسنده کند و به گونه ای این کار را انجام می دهد که دستگاه شما تا سالیان سال برای شما کار کند. در این شیوه نیازی نیست که قطعات وسایل خانگی شما تعویض شود که مشمول هزینه شوید اما گاهی برای عملکرد بهتر و افزایش طول عمر دستگاه نیاز است که قطعات آن تعویض شوند در چنین شرایطی ارمان تعمیرات از قطعات اصل استفاده می کند و همواره کوشیده که بهترین کیفیت و اصل بودن قطعات را مد نظر قرار دهد.

بعد از تعمیرات لوازم خانگی شما آرمان تعمیرات خدمات خود را سه الی شش ماه ضمانت می کند. آرمان تعمیرات علاوه بر این مزایایی که دارد و در جهت مشتری مداری انجام می دهد؛ همیشه سعی دارد که قیمت مناسبی را برای خدمات خود در نظر بگیرد.

ضمنا تمامی تعمیرات صورت گرفته توسط مرکز جنرال الکتریک در کرج دارای گارانتی می باشد و در صورت بروز مشکل قبل دستگاه هیچ هزینه ای به عهده مشترک نیست و خدمات با گارانتی مجموعه آرمان تعمیرات انجام می شود.

هزینه تعمیر لوازم خانگی کنوود چقدر است؟

در ادامه سر فصل مطالبی که قرار است شرح داده شود آمده است:

  • چه شد که شرکت جنرال الکتریک به وجود آمد؟
  • راه های ارتباطی با ما
  • ساید بای ساید های جنرال الکتریک
  • مشکلات رایج در یخچال های جنرال الکتریک

چه شد که شرکت جنرال الکتریک به وجود آمد؟

یکی از بهترین برندهای یخچال های آمریکایی در ایران، برند معتبر جنرال الکتریک می باشد.

این برند به خاطر وجود کیفیت بالا در محصولات یخچال و همچنین ساید بای سایدهای جنرال الکتریک، این برند می تواند یکی از اولین انتخاب هایی می باشد که شما برای خرید یخچال یا ساید بای ساید می توانید مدنظر داشته باشید.

شکل گیری این شرکت در سال ۱۸۹۲ است و موسسان آن توماس هاستون و توماس ادیسون بودند .

بله توماس ادیسون مخترع نام آور که لامپ های الکتریکی را در سال ۱۸۷۸ به وجود آورد .

او به دنبال تولید انبوده اختراع خود یعنی این لامپ ها بود اگر چه که به دنبال تولید سایر اختراعات نیز بود . به همین جهت در سال ۱۸۹۰ کارخانه تولید لامپ ها را ایجاد کند.

در سال ۱۸۹۲ که شرکت جنرال الکتریک ساخته شده است حاصل ادغام شرکت ادیسون با مشارکت توماس هاستون بوده است که نام آن را جنرال الکتریک گذاشته اند.

تعمیر لوازم خانگی جنرال الکتریک

و مدیر آن را به  چارلز کافین سپرده اند که البته تا سال ۱۹۱۲ مدیریت این شرکت را به عهده داشت.

اکنون شرکت جنرال الکتریک جزو ۱۲ شرکت برتری که دارای میانگین داو جونز هست جای گرفته است و این برتری از سال ۱۸۹۶ جای داشته است و حدود ۱۱۵ سال است که چنین جایگاهی را حفظ کرده است.

در سال ۱۹۳۵ نیز در ۲۰ شرکت برتر در بازار بورس لندن قرار گرفته است.

ارزش‌ها، کلید موفقیت جنرال الکتریک است. ارزش‌ها فراتر از کلمات هستند و روح جنرال الکتریک را منعکس می‌کنند و راهنمایی برای حرکت و رفتار در بطن تغییرات به‌شمار می‌آیند. بیش از ۱۲۰ سال است، که جنرال الکتریک به‌خاطر عملکرد و روح خلاقش تحسین شده است.

در دهه ۸۰ و ۹۰ میلادی ریاست این مجموعه را جک ولش بر عهده داشت . در این مدت تغییراتی زیادی نظیر فروختن و یا جمع کردن چندین کسب و کار بوده است.

او سپس به دنبال گسترش فعالیت های خدماتی، بهداشتی، بیمه‌ای و رسانه‌ای بوده است.

که این اقدامات هنوز نیز سود دهی داشته اند و بیش از ۶۰ درصد درآمد شرکت امروزه نیز از خدمات بیمه ای و … حاصل شده است.

و حدود ۵۰ درصد سود این شرکت در خارج از ایالات متحده به دست می آیند.

در سال ۲۰۰۶ مجله فورچون برای چندمین بار شرکت جنرال الکتریک را به عنوان اولین رتبه شرکت های تحسین برانگیز معرفی کرده است .

تعمیر لوازم خانگی جنرال الکتریک در کرج

مهم ترین کلید موفقیت این شرکت ارزش ها می باشد .

این ارزش ها چیستند ؟ ابتکار، پاسخگویی، همراهی، تعهد و هیجان، اشتیاق، کنجکاوی.

اگر فردی در شرکت جنرال الکتریک کار کند اما به این ارزش ها اهمیتی ندهد حتی اگر کارش خوب و نتیجه بخش باشد کنار گذاشته می شود.

سهام این شرکت در سال ۱۸۹۶ واگذار شد و از آن پس در زمره شرکت های عمومی قرار گرفت.

این شرکت پس از ۱۱۶ سال که از تاسیس آن میگذرد همچنان جزو سهام داو جونز است.

در ادامه شرکت های زیر مجموعه جنرال الکتریک را بررسی می کنیم:

شرکت رادیو آمریکا:  این شرکت در سال ۱۹۱۹ در زیر مجموعه های جنرال الکتریک ساخته شد و بعد از ان در سال ۱۹۳۰ از جنرال الکتریک جدا شد و به فعالیت های خود ادامه داد.

رسانه‌های گروهی:ورود شرکت جنرال الکتریک، به عرصه رسانه به سال ۱۹۱۹ باز می‌گردد، که در آن سال به تاسیس شرکت رادیوی آمریکا اقدام کرد.

جنرال الکتریک از این شرکت به عنوان یک بازوی تبلیغاتی برای معرفی و فروش بیشتر محصولات خود بهره برد.

از دیگر فعالیت های این شرکت به طور خلاصه می توان به تولید کامپیوتر، صنایع هوایی جنرال الکتریک و تولید سلاح‌های هسته‌ای اشاره کرد.

بیشتر بخوانید: یک مرکز تعمیرات دوو در کرج باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

راه های ارتباطی با ما

یکی از بزرگترین مشکلاتی که برای هر منزلی ممکن است به وجود آید خرابی یخچال فریزر یا خرابی ساید بای ساید می باشد که می تواند مشکلات زیادی از جمله فاسد شدن مواد غذایی و نبود آب خنک در یخچال اشاره کرد.

در نتیجه باید سریع به دنبال رفع این مشکل باشید اما نه به هر طریقی و نباید افراد عادی که تبحری در تعمیر این گونه لوازم ندارند  خود به دنبال برطرف کردن مشکل باشند.

در نتیجه باید در جستجوی مرکزی باشید که مرکز تعمیر برند جنرال الکتریک باشید .

این مراکز نظیر آرمان تعمیرات دارای تکنسین های مجرب و قیمت مناسب و ضمانت ۳ تا ۶ ماهه هستند و در محل مورد نظر شما کار های تعمیرات یخچال و ساید بای ساید را انجام میدهند.

برای ارتباط بیشتر با مرکز تعمیرات ساید بای ساید جنرال الکتریک در کرج با شماره های زیر در ارتباط داشته باشید:

تماس با آرمان تعمیرات

ساید بای ساید های جنرال الکتریک

یکی از ویژگی های یخچال های ساید بای ساید جنرال الکتریک داشتن طراحی بسیار زیبا و منحصر به فرد با داشتن سه درب بوده که علاوه بر زیبایی باعث استفاده بهینه از فضا می شود.

فیلتر داخلی به کار رفته در این یخچال باعث می شود که آبی که در طول شبانه روز مصرف می کنید، شیرین، خوش طعم و کاملا سالم و بهداشتی باشد.

قفل کودک و سیستم روشنایی داخلی با LED از دیگر ویژگی های یخچال های ساید بای ساید جنرال الکتریک است که کاربرد آن را چند برابر کرده است.

یخچال های جنرال الکتریک دارای ۴ قفسه شیشه ای با قابلیت تنظیم و یک قفسه تمام عرض می باشد که به راحتی می توانید تمام مواد غذایی خود را در آن جای دهید.

فریزر آن نیز دارای دو قفسه تمام عرض می باشد.

از دیگر ویژگی های این مدل از یخچال می توان به داشتن یخساز با یخ های مکعبی و ریز و آب سرد کن اشاره کرد که افراد زیادی را به خرید آن ترغیب می کند.

قابلیت یخ زدایی خودکار به کار رفته در این یخچال نگرانی شما را بابت پاک کردن برفک برای همیشه برطرف می کند.

مشکلات رایج در یخچال های جنرال الکتریک

۱- در صورتی که لامپ داخل یخچال فریزر جنرال الکتریک روشن است اما کار نمی کند:ترموستات خاموش بوده یا در حالت دیفراست می باشد، ترموستات مشکل دارد و معیوب است، کمپرسور مشکل داشته و معیوب است.

۲- در صورتی که موتور کمپرسور بی وقفه کار می کند:کمپرسور ایراد داشته و معیوب است، کمبود و یا نبود گاز مبرد، ممکن است ترموستات دستگاه معیوب باشد.

۳- اگر در پایین یخچال فریزر جنرال الکتریک آب جمع می شود: ممکن است لوله تخلیه مسدود شده باشد.

۴- در صورتی که فریزر همیشه برفک می زند و به یخ زدایی نیاز دارد:احتمالا ایراد از لاستیک دور درب است.

تعمیر لوازم خانگی در ویکی پدیا

پانوشت : مرکز تعمیرات جنرال الکتریک در کرج, بهترین مرکز تعمیرات جنرال الکتریک در کرج, ارزان ترین مرکز تعمیرات جنرال الکتریک در کرج

5/5 - (2 امتیاز)
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شش + چهار =