مقالات

مرکز تعمیر سایدبای ساید وستینگهاوس کرج| تعمیر وستینگهاوس کرج

مجموعه ی آرمان تعمیرات با آشنایی به روند کار و تکنولوژِی های به کار برده شده در این لوازم می‌تواند به سهولت یخچال ساید بای ‌ساید وستینگهاوس را سرویس و تعمیر کند.

با استفاده از متخصصین و تکنسین‌های حرفه‌ای مجموعه آرمان تعمیرات، سلامت کالای خود را تضمین کنید.

وستینگ هاوس یک برند آمریکایی می باشد که وسایل ساخته شده این برند دارای کیفیت مناسبی می باشد و به طور معمول ممکن است که تا 10 سال نیاز به تعمیر نداشته باشد .

اما این نکته را در نظر بگیرید که یک برند هر چه قدر هم که با کیفیت ساخته شده باشد بالاخره روزی نیاز به تعمیر پیدا می کند .

در همچنین موقعیتی بهتر است که حتما از مرکز تعمیرات وستینگهاوس استفاده کنید.

آرمان تعمیرات مرکز تعمیرات وستینگهاوس در کرج می باشد .

علت توصیه ما به استفاده از مرکز تعمیر ساید بای ساید وستینگهاوس این می باشد که این برند  آمریکایی است و ساختار آن پیچیده می باشد .

بنابراین هر مرکزی متخصص و وارد به تعمیر این گونه وسایل نمی باشد .

مجموعه آرمان تعمیرات با بیش از 10 سال سابقه مرکز تعمیر ساید بای ساید وستینگهاوس در کرج می باشد.

آرمان تعمیرات به عنوان مرکز تعمیرات ساید بای ‌ساید وستینگهاوس در کرج دارای تیم مشاوره ی خدمات و تعمیرات هستیم.

درصورتی که مشکل شما جزئی باشد مشاورین آرمان تعمیرات به شما کمک می‌کنند تا بتوانید با راهنمایی‌ های آن‌ ها مشکل دستگاه خود را حل کنید.

اما در غیر این صورت،هنگام تماس با ما و احتیاج به تعمیرکار، در کمترین زمان ممکن، تعمیرکار حرفه‌ای به منزل شما فرستاده می شود.

تعمیرکاران آرمان تعمیرات از بهترین و با تجربه ترین تعمیرکاران ساید بای ساید وستینگهاوس در کرج می باشد.

تعمیرکاران آرمان تعمیرات دوره های مربوط به تعمیر انواع مدل های ساید بای ساید وستینگ هاوس را دیده اند و تجربه و دانش کافی را در این زمینه دارا می باشند.

اگر تعمیرکار ساید بای ساید وستینگهاوس اعزام‌ شده تشخیص بدهد که یخچال ساید بای‌ ساید شما احتیاج به عوض کردن قطعه دارد به شما این اطمینان را می‌دهد که از قطعات اورجینال استفاده می‌کند تا کارآیی و بازدهی بیشتر و بهتری برای شما داشته باشد.

آرمان تعمیرات همیشه این تعهد را نسبت به مشتریان خود دارد که از قطعات اصلی و فابریک استفاده می کند.

دلیل این کار برای افزایش عمر دستگاه می باشد و همین طور در آینده سبب کاهش هزینه ها می باشد.

آرمان تعمیرات از مشتری مدار ترین تاسیسات های موجود در کرج می باشد زیرا که برای هر گونه خدماتی که در منزل شما انجام می دهد ضمانت سه الی شش ماهه در نظر میگیرد.

از دیگر ویژگی هایی که آرمان تعمیرات برای تعمیر انواع ساید بای ساید های وستینگهاوس دارد این است که امکان تعمیر در محل را در نظر گرفته است.

علت این کار این است که تعمیر وسیله ای مانند ساید بای ساید نیازمند این است که هزینه ای بابت حمل و نقل پرداخته شود علاوه بر این که ممکن است در حین جا به جایی دچار آسیب بشود.

بنابراین استفاده از مزیت تعمیر در محل این امکان را به شما می دهد که هم در هزینه صرفه جویی کنید و هم در زمان و همین طور این که در هنگام تعمیر وسیله ی مهمی در منزل مانند یخچال ساید بای ساید در کنار تعمیرکار هستید و روند تعمیر را مشاهده می کنید.

اولویت تعمیرکاران ما این است که همواره قطعه معیوب را تعمیر کنند که در خرج و هزینه صرفه جویی بشود اما اگر نیاز باشد از قطعه اورجینال برند وستینگهاوس استفاده می کنند.

بیشتر بخوانید: مرکز تعمیر یخچال پارس در کرج چه خدماتی را به شما مشتریان ارائه می دهد؟

در ادامه سرفصل مطالبی که در این مقاله بیان شده است را قرار داده ایم:

 • چگونگی تاسیس شرکت وستینگ هاوس
 • تماس با ما
 • مزیت های بهره مندی از خدمات آرمان تعمیرات
 • نحوه حمل یخچال ساید بای سایددر اسباب کشی

چگونگی تاسیس شرکت وستینگ هاوس

جورج وستینگهاوس کارآفرین و مخترع مشهور آمریکایی بود که شهرت خود را ابتدا در صنعت ریلی کسب کرد.

او در ۲۲ سالگی و بدون تحصیلات رسمی، یک ترمز بادی برای قطار طراحی کرد که به جرقه‌ی شهرت و ثروت او تبدیل شد.

 

جورج وستینگهاووس

 

 

وستینگ هاوس امروزه که یادگار وستینگهاوس است تنها بقایای از آن به جا مانده است که تحت عنوان شرکت Westinghouse Electric Corporation فعالیت می‌کند.

 

شرکتی که جورج وستینگهاوس در دهه‌های پایانی قرن ۱۹ بنا کرد، پس از یک قرن فعالیت مجبور به تجزیه شد و امروز بخش‌های گوناگون آن، تحت مالکیت برندهای دیگر قرار دارند.

 

کارخانه وستینگ هاوس

 

 

خرید شبکه‌ی تلویزیونی CBS یکی از مهم‌ترین رخدادهای تاریخ وستینگهاوس بود که آن‌ها را علاوه بر صنعت برق، در رسانه‌ هم مشهور کرد.

البته این خرید طولی نینجامید و سرنوشت وستینگهاوس به خریده شدن توسط Viacom ختم شد.

امروز برند وستینگهاوس تحت مالکیت شرکتی به‌نام Westinghouse Licensing Corporation قرار دارد که آن هم زیرمجموعه‌ای از ViacomCBS است.

یکی از مهم‌ترین بخش‌های فعالیت این شرکت آمریکایی نیز زیرمجموعه‌ی نیروگاه‌های هسته‌ای بود که در سال ۱۹۹۹ تحت عنوان شرکت جدیدی به‌نام Westinghouse Electric Company جدا و ابتدا به BNFL و سپس به توشیبا فروخته شد.

زیرمجموعه‌ی لوازم خانگی وستینگهاوس که شاید بیشترین شهرت را در میان عموم مردم داشته باشد، امروز تحت عنوان وایت-وستینگهاوس فعالیت می‌کند.

تماس با ما

اگر یخچال ساید بای ساید وستینگ هاوس شما خراب شده است و نیازمند تاسیساتی هستید که علاوه بر داشتن کارآزموده ترین تکنسین ها در زمینه تعمیر ساید بای ساید، بتواند یخچال ساید بای ساید شما را در محل تعمیر کند و ضمانت سه الی 6 ماهه را برای انجام خدمات ارائه دهد به آرمان تعمیرات زنگ بزنید

در ضمن آرمان تعمیرات تمام نقاط کرج را از جمله گوهردشت،عظیمیه، مهرشهر،جهانشهر، شهرک بنفشه، گلشهر، باغستان،میدان کرج، مهرویلا، کمالشهر،جهان نما، گرمدره و سایر مناطق استان البرز را پوشش می دهد.

 

مزیت های بهره مندی از خدمات آرمان تعمیرات 

 • مجموعه آرمان تعمیرات دارای تجربه بیش از ده سال در زمینه تعمیر انواع ساید بای ساید ها به ویژه برند وستینگهاوس می باشد.
 • آرمان تعمیرات دارای مجرب ترین و کارآزموده ترین تکنسین ها در زمینه تعمیر ساید بای ساید های وستینگهاوس می باشد.
 • این مرکز برای تمامی خدماتی که انجام می دهد ضمانت سه الی شش ماهه را در نظر گرفته است.
 • آرمان تعمیرات تمامی خدمات مربوط به تعمیر و سرویس ساید بای ساید های برند وستینگهاوس را در منزل و محل مریوطه انجام می دهد.
 • آرمان تعمیرات همواره سعی بر این دارد که قطعات معیوب را تعمیر کند و نیازی به تهیه قطعه جدید نباشد اما اگر نیاز شد همیشه از قطعات اصل و اورجینال برند وستینگهاوس استفاده می کند.
 • خدمات سریع از دیگر ویژگی هایی است که آرمان تعمیرات همیشه خود را مقید به انجام آن دانسته است.

نحوه حمل یخچال ساید بای سایددر اسباب کشی 

با توجه به قیمت بالای یخچال ساید بای ساید حمل آن در اسباب کشی از حساسیت بالایی برخوردار است.

بنابراین در این سری از مقاله آرمان تعمیرات میخواهیم در خصوص نکات جا به جایی یخچال ساید بای ساید بگوییم.

 • کلیه ی مواد را از داخل یخچال خارج کنید.
 • چنان چه تصمیم به اسباب کشی دارید سعی کنید موادی که زود فاسد می شود را استفاده کنید زیرا برای حمل یخچال باید کلیه ی مواد از آن خارج شود.
 • باید کلیه ی قفسه ها و سینی های داخل یخچال را از آن خارج کنید. در برخی مواقع افراد با استفاده از چسب آن ها را در جای خود ثابت نگه می دارند و از ساید بای ساید خارج نمی کنند.

حمل ساید بای ساید

 • چند ساعت قبل از جا به جایی ، یخچال را از برق بکشید . چنانچه یخچال شما دارای سیستم یخ ساز باشد باید آن را از منبع آبی که به آن متصل است جدا کنید.
 • اگر یخچال دارای برفک باشد حتما آن را تمیز نمایید.
 • یخچال باید به صورت ایستاده یا نیمه ایستاده حمل شود .هیچگاه یخچال را کاملا نخوابانید زیرا امکان دارد روغن موجود در کمپرسور یخچال وارد لوله های خنک کننده ی گاز شود.
 • یخچال فریزر های بزرگ ساید بای ساید بعد از حمل و بعد از گذر از راهروها و ورودی ساختمان ها، احتمال فراوانی برای آسیب دیدگی بدنه و قر شدگی دارند.

استفاده از ابزار لازم مانند پتو و کارتن به میزان لازم و همچنین برخی تکنیک‌ها، می‌تواند به سلامت رسیدن کالاهای حساس منزل شما را تضمین کند.

 • یکی از ترفندهایی که در کنار استفاده از نیروی حمل مجرب مورد نیاز است، باز نمودن درب یخچال و فریزر می‌باشد که به حمل آسانتر ساید بای ساید و یخچال‌های بزرگ کمک شایانی می‌کند.
 • برای همین لازم است هنگام اعزام نیرو برای حمل اثاثیه ، تکنسین فنی مربوط به سازنده یخچال فریزر نیز همراه تیم باربری به مبدا اعزام گشته تا درب ها را قبل از پایین آوردن از راه پله یا آسانسور باز نموده و به دقت بسته بندی نمایند.
 • برای باز نمودن درب های یخچال ساید بای ساید از لولا اگر بخواهید خودتان این پروسه را انجام دهید توصیه ما به شما این است که در یوتیوب سرچ کنید how remove Westinghouse side by side doors تا نحوه باز کردن درب این گونه یخچال ها را به شما آموزش دهد.این کار سبب می شود که از خط و خش افتادن بر روی درب ها جلوگیری شود.
 • در مقصد بعد از انتقال یخچال و درب هایش به صورت جداگانه، اکنون باید درب ها متصل بشود . برای این کار می توانید از تکنسین مربوط به شرکت سازنده یخچا بخواهید که هم درب ها را جا بیندازد و هم این که سوکت ها را نیز در جای خود قرار بدهد.
 • اکنون برای به برق زدن یخچال باید نکاتی را رعایت کنید. حدود 6 ساعت یخچال باید بدون حرکت باشد سپس به برق زده شود.

توصیه می شود بعد از هر گونه جا به جایی بین 3 الی 24 ساعت نباید به برق زده شود اگر جا به جایی خیلی کوچک هم که انجام بدهید باید حداقل 3 ساعت بدون حرکت بماند اما اگر جا به جایی به صورت اسباب کشی باشد باید 24 ساعت بگذرد بعد به برق زده شود.

 

تعمیر لوازم خانگی در ویکی پدیا

پانوشت: مرکز تعمیرات ساید بای ساید وستینگهاوس در کرج, بهترین مرکز تعمیرات ساید بای ساید وستینگهاوس در کرج, معتبرترین مرکز تعمیرات ساید بای ساید وستینگهاوس در کرج

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *